Fabryki w Polsce

Jak powstają NARZĘDZIA dla ENERGETYKÓW? [VIDEO]

Praca energetyka wymaga nie tylko wiedzy i umiejętności, ale także odpowiedniego zabezpieczenia. Do tego służy specjalny sprzęt, w który powinni być zaopatrzeni np. pracownicy pod liniami napięcia. Zobaczcie, jak powstają narzędzia polskiego producenta, które są w stanie wytrzymać napięcie 40 tys. woltów.

Najnowszy odcinek programu „Fabryki w Polsce” został nagrany w zakładzie firmy Hubix w Hucie Żabiowolskiej (30 km od Warszawy). To uznawany na całym świecie producent specjalistycznych narzędzi oraz sprzętu do pracy pod napięciem.

W naszym programie zobaczycie kilka unikalnych ujęć m.in. testów napięcia czy testów niszczących, dzięki którym energetycy mogą pewni, że sprzęt, którego używają zapewni im bezpieczeństwo.

Warto także zwrócić uwagę na ciekawą technologię produkcji. Z programu dowiecie się więcej o różnicach między technologią zanurzeniową a hybrydową. Oglądajcie!

Polski producent ceniony na całym świecie

Firma Hubix powstała w 1980 roku. Na początku pracownicy przedsiębiorstwa z Mazowsza zajmowali się głównie wytwarzaniem narzędzi izolowanych, a dopiero od 2003 r. firma rozpoczęła produkcję narzędzi hybrydowych.

Ważną datą w historii firmy jest rok 2018, kiedy powstała nowa siedziba Hubixu wraz nowoczesnym laboratorium, które możecie zobaczyć w programie „Fabryki w Polsce”.

Produkty polskiego producenta są obecne na wszystkich kontynentach. Oferta firmy obejmuje różne rozwiązania sprzętu dla energetyków – w katalogu 500 różnych narzędzi znajdziemy m.in. klucze, szczypce, szpadle, hełmy czy rękawice.

Parterem programu „Fabryki w Polsce” jest firma Merxu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *